Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap - Üye Ol - Lost password?

Tv de Günün Spor Programı


[ Tags: gunun | spor | programi ]

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Yorum Yaz



Stanciu
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#1
Tv de Günün Spor Programı
11-08-2016, Saat: 15:16

11 Ağustos 2016 PERŞEMBE
TV'De ‪#‎SporEkranı‬
?
TSYD Ankara Turnuvası:
18:00 Atiker Konyaspor - K. Karabükspor // TRT Avaz
20:00 Gençlerbirilği - Adanaspor // TRT Avaz

18:00 Sumqayt - Karabağ // CBC Sport HD
?
RIO | 18:15 Belarus - Türkiye // TRT Spor-HD
? İçtimai TV
13:30 RIO-2016. Golf, Akademik Kürek, Badminton
16:15 RIO-2016. Judo, Voleybol, Plaj Voleybolu, Voleybol
17:35 RIO-2016. Boks, Basketbol, Hentbol, Kürek
20:00 RIO-2016. Tenis, Judo , Eskrim
22:15 RIO-2016. Yelkenli spor, Spor jimnastiği, Boks, Hokey
? TRT Spor-HD
15:30 Rio 2016 Voleybol Karş. "İran - Küba" (Erkekler)
17:15Rio 2016 Boks
20:00 Rio 2016 Yüzme
21:00 Rio 2016 Okçuluk
22:00 Rio 2016 Artistik Jimnastik
00:00 Rio 2016 Eskrim
? ‪#‎Rio2016‬ Türkiye Youtube Kanalı
13:20 Erkekler Golf Müsabakaları | Canlı
13:55 Erkek ve Kadınlar | Badminton | Canlı
15:20 Tunus - Katar | Erkekler Hentbol | Canlı
15:55 - 17:53 Erkek ve Kadınlar | Plaj Voleybolu
15:55 - 18:03 Masa Tenisi | Tek Erkekler | Canlı
15:20 İran - Cuba | Erkekler Voleybol | Canlı
17:55 - 20:03 Erkek ve Kadınlar | Plaj Voleybolu
18:05 Beyaz Rusya - Türkiye | Kadınlar Basketbol
18:20 Kadınlar Rugby Müsabakaları | Canlı
18:25 Erkek ve Kadınlar | Kano Slalom Finalleri | Canlı
18:55 Erkek ve Kadınlar | Yüzme Müsabakaları | Canlı
20:05 Brezilya - Hırvatistan | Erkekler Basketbol
21:25 Erkek ve Kadınlar | Badminton Müsabakaları | Canlı
21:25 Kadınlar 78kg - Erkekler 100kg | Judo Finallar | Canlı
22:05 Kadınlar | Artistik Jimnastik | Finaller
22:56 Kanada - Fransa | Erkekler Voleybol
22:56 Erkek ve Kadınlar | Badminton Karşılamaları
23:20 - 02:03 Erkekler Rugby | Finaller ve Madalya Töreni | Canlı
23:50 Avusturalya - Arjantin | Kadınlar Çim Hokeyi | Canlı
00:50 Nijerya - İspanya | Erkekler Basketbol
01:40 Slovenya - İsveç | Erkekler Hentbol | Canlı
02:20 İtalya - Meksika | Erkekler Voleybol | Canlı
03:40 - 05:23 Fransa - Arjantin | Erkekler Hentbol | Canlı
03:55 - 05:58 Erkek ve Kadınlar | Yüzme Finalleri | Canlı
04:25 - 06:23 Brezilya - ABD | Erkekler Voleybol | Canlı

HERGÜN GÜNCELLENECEKTİR ADMİNLER SABİTLERSE SEVİNİRİM


Stanciu
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#2
Tv de Günün Spor Programı
12-08-2016, Saat: 16:01

12 Ağustos 2016 CUMA
TV'De ‪#‎SporEkranı‬

19.00 Qabala - İnter Bakü // CBC Sport HD & CBC Az.TV
19.30 Zenit - Rostov // Tivibuspor & Match TV
20.00 Karpaty Lviv - Shaktar Donetsk // 2+2 Ukraıne
21.00 Bastia - PSG // Lig TV & *3 Sport TV
21.00 Trabzonspor - Bursaspor // A Spor-HD
21.30 St Truden - Anderlecht // NTV Spor-HD
RIO | 22.00 Çin - Almanya // ARD Das Erste
22.30 Rıo Ave - Porto // Tivibuspor
?
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası
15.00 İtalya - Letonya // FIBA Web TV
17.15 İspanya - İsveç // FIBA Web TV
19.30 ‪#‎Türkiye‬ - Polonya // FIBA Web TV
21.45 Fransa - Karadağ // FIBA Web TV
Rio 2016 | 01:00 "ABD - Sırbistan" (Erkekler)
? ‪#‎RIO‬ :TRT-Spor-HD
15:30 Voleybol Karş. Çin - Sırbistan (Kadınlar)
17:00 Judo
18:00 Tenis
21:30 Judo
00:00 Boks
02:45 Atletizm
? #RIO: İçtimai TV
13:30Golf, Badminton, Okçuluk
16:15 Judo, Hafif atletizm, halter, Gülle
17:35 Boks, Basketbol, Voleybol, Hentbol
20:00 Judo, Yüzme, Futbol
22:15 Yüzme, Plaj Voleybolu


Stanciu
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#3
Tv de Günün Spor Programı
12-08-2016, Saat: 22:18

#‎SON_DAKİKA‬ | TİVİBU SPOR HD ‪#‎ŞİFRESİZ‬..!
TÜRKSAT 4A 42'E
TİVİBU SPOR HD
TİVİBU SPOR TİCARİ HD
11853 H 25000 {MPEG-4/HD}
‪#‎Bilgi‬ | HD Uydu alıcısı Olan izleyebiliyor..!
*Eğer Şifreli Olmassa Bu Akşam ki Rio Ave - Porto Maçını #ŞİFRESİZ Olarak izleyebilirsiniz..!
‪#‎SifresizSporKeyfi


Stanciu
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#4
Tv de Günün Spor Programı
13-08-2016, Saat: 16:47

13 Ağustos 2016 CUMARTESİ
TV'De ‪#‎SporEkranı‬
?
TFF Super Kupa:
20.45 ‪#‎Beşiktaş‬ - ‪#‎Galatasaray‬ ( ATV-HD & CBC Sport HD)
?
TSYD Ankara Turnuvası:
18:00 | 3'lük Maçı: Karabükspor - Adanaspor // TRT Avaz
20:00 | Final : Genclerbirliği - A.Konyaspor // TRT Avaz

14.30 Hull Cıty - Leicester Cıty ( İdman TV & 3Sport TV & *Rah-e Farda TV)
15:30 Ural – CSKA (Tivibu Spor)
15.30 B.Leverkusen - Real Socıedad ( Sport 1 Germany)
16.00 E.Frankfurt - Celta Vıgo ( Sport 1 Germany)
16.00 Kepez - AZAL ( CBC Sport HD)
17.00 Everton - Tottenham ( İdman TV & 3Sport TV)
17.00 Z.Lutsk -Zirka ( 2+2 Ukraıne)
18:00 Bordeaux – St.Etienne (Lig TV 3 & TV5 Monde)
19.00 Hertha Berlin - Napoli ( Sport 1 Germany)
19.30 Manchester Cıty - Sunderland ( İdman TV & 3Sport TV & Varzish Sport HD & Rah-e Farda TV)
19.30 Dnipro - Vorskla ( 2+2 Ukraıne)
20:15 Sporting – Maritimo (Tivibu Spor 2 & RTP İnt)
20:30 R. Kazan – S. Moskova TivibuSpor & Match TV)
20:45 Ajax – Roda (Tivibu Spor 3)
21.00 Juventus - Espanyol ( Sharjah Sports TV)
21:00 Metz – Lille (Lig TV 3)
21.05 Inter - Celtıc ( Smart spor & Sport1 Germany)
22:00 S.Recife - Flamengo (Lig TV 2)
RIO: | 22.00 Nijerya - Danimarka ( ZDF)
22:30 Tondela – Benfica (Tivibu Spor )
00.30 Ponte Preta – Figueirense (Lig TV 3)
RIO | 01.00 G.Kore - Honuras ( ZDF)
02:00 NY Red Bulls – M. Impact (Eurosport 2 HD)
?
ATP Los Cabos - Yarı Final
15.00 I.Karlovic - D.Lajovic (Tivibu Spor 2)
17.00 F.Lopez - P.Busta Carreno (Tivibu Spor 2)
ATP Bogota
23:00 Yarı Final (Tivibu Spor 2)
ATP Bogota
01:00 Yarı Final (Tivibu Spor 2)
? RIO:İçtimai TV
13:25 RIO-2016. Golf, Akademik kürek, Badminton
16.15 RIO-2016. Atletizm
17:35 RIO-2016. Boks, Voleybol, Basketbol
20:00 RIO-2016. Futbol, yüzme, Yüksek Atlama
22:15 RIO-2016. Tenis, Boks
? RIO:TRT-Spor-HD
15:30 Atletizm
18:50 Tenis
21:30 Rio 2016 Basketbol Karş. "Türkiye - Brezilya" (Kadınlar)
23:15 Boks
01:00 Rio 2016 Basketbol Karş. "İspanya - Litvanya" (Erkekler)
02:45 Atletizm


Stanciu
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#5
Tv de Günün Spor Programı
14-08-2016, Saat: 18:56

14 Ağustos 2016 PAZAR
TV'De ‪#‎SporEkranı‬
21.30 B.Dortmund - B.Munıh ( Eurosport 2 &İdman TV & ZDF & 3Sport TV & *R.Farda TV )
23:00 Sevilla – Barcelona (Lig TV & AZ TV & 3 Sport TV & R.Farda TV & Arezu TV )

15.30 Bournemouth - Manc. Unıted ( İdman TV & 3 Sport TV)
15:30 Feyenoord – Twente (Tivibu Spor & CBC Sport HD)
16:00 Nancy – O.Lyon (Lig TV 3)
17.00 C.Odessa - Olimpik Donetsk ( 2+2 Ukraıne)
17:45 PSV – AZ Alkmaar (Tivibu Spor )
18.00 ‪#‎Arsenal‬ - ‪#‎Lıverpool‬ ( İdman TV & 3 Sport TV & Arezu TV & Varzish Sport-HD & *R.Farda TV )
18:00 Nice – Rennes (Lig TV 3)
18.00 Schalke 04 - Atletıc Bılbao ( Sport 1 Germany)
18.30 Leıpzıng - R.Betis ( Servus TV)
19.00 C.Burgge - Lokeren ( NTV Spor-HD)
19.00 Neftçi - Zire ( CBC Sport HD)
20.30 Terek - L.Moskova ( (Tivibu Spor 2 & Match TV)
21:45 O.Marsilya – Toulouse (Lig TV 3)
22:00 Santos – A.Mineiro (Lig TV 2)
23:00 Chicago Fire – Orlando City (Eurosport 1)
00.30 A.Paranaense - Palmeıras (Lig TV 3)
Rio 2016
13.10 Türkiye - Brezilya (TRT Spor-HD)
FIBA U16 Avrupa Şampiyonası
22.00 Final // FIBA Web TV
ATP Los Cabos - Final | 15.00 F.İopez - I.Karlovic ( Tivibu Spor 2 )
ATP Bogota | 23:00 Final Maçı (Tivibu Spor 2)
RIO : İçtimai TV
13:15 RIO-2016. Golf, Badminton, Eskrim
16.15 RIO-2016. Atletizm, Yüzme, Boks, Basketbol
20:30 RIO-2016. Spor jimnastiği,Atletizm
RIO: TRT Spor-HD
15:30 Rio 2016 Maraton - Binicilik - Güreş
19:00 Rio 2016 Yelken
20:00 Rio 2016 Artistik Jimnastik
23:00 Rio 2016 Güreş
01:00 Rio 2016 Boks
02:20 Rio 2016 Atletizm
04:30 Rio 2016 Voleybol Karş. "Brezilya - Rusya" (Kadınlar)


TinermaniA
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#6
Tv de Günün Spor Programı
15-12-2016, Saat: 14:47

13:30 Real Madrid - Club America (TRT Spor)


14:15 Amedspor - Fenerbahçe (A2TV)


18:30 Gençlerbirliği - Menemen Bld. (A Spor)


20:30 Bursaspor - Ümraniyespor (A Spor)


21:45 Kızılyıldız - Maccabi Fox (Lig TV 2)


22:00 Genoa - Fiorentina (Lig Tv)


22:45 Brose Baskets - Anadolu Efes (TRT Spor)


23:30 Porto - Maritimo (Tivibu Spor 2)


TinermaniA
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#7
Tv de Günün Spor Programı
16-12-2016, Saat: 11:13



18:00 Manisaspor - Balıkesirspor (TRT Spor)

20:00 Galatasaray OB - EA7 Milano (Lig TV 3)

20:15 W.Tigers Tübingen - Alba Berlin (Tivibu Spor 3)

20:30 CSKA Moskova - Barcelona Lassa (TRT Spor)

22:30 Hoffenheim - B.Dortmund (Eurosport 2)

22:45 Alaves - Real Betis (Lig TV 2)

22:45 Angers - Nantes (Lig TV 4)

22:45 Panathinaikos - Fenerbahçe (Lig TV 3)





TinermaniA
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#8
Tv de Günün Spor Programı
19-12-2016, Saat: 11:09



18:30 Giresunspor - Samsunspor (TRT Spor)

20:00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği (Lig TV)

20:00 Bursaspor - Antalyaspor (Lig TV 2)

22:15 Nurnberg - Kaiserslautern (Eurosport 2)

22:45 Athletic Bilbao - Celta Vigo (Lig TV 2)

23:00 Porto - GD Chaves (Tivibu)

23:00 Everton - Liverpool (Lig TV 3)






TinermaniA
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#9
Tv de Günün Spor Programı
20-12-2016, Saat: 15:47



14:00 Kasımpaşa - İnegölspor (A Spor)

16:00 Elazığspor - 24 Erzincanspor (A Spor)

18:00 M.Başakşehir - Göztepe (A2 TV)

19:00 Unics Kazan - Galatasaray (Lig TV 2)

20:00 Boluspor - Beşiktaş (A2 TV)

20:30 Nymburk - Banvit (Smart Spor 2)

21:30 Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas (Trt Spor)

22:00 B.Dortmund - Augsburg (Eurosport 2)

23:00 Malaga - Cordoba (Lig TV 4)

23:00 Atletico Madrid - Guijuelo (Lig TV 3)




E.S Pierre
Member
guest-avatar

GuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStarsGuestStars
Member
HaxLife.com
#10
Tv de Günün Spor Programı
20-12-2016, Saat: 17:25

(20-12-2016, Saat: 15:47)TinermaniA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

14:00 Kasımpaşa - İnegölspor (A Spor)

16:00 Elazığspor - 24 Erzincanspor (A Spor)

18:00 M.Başakşehir - Göztepe (A2 TV)

19:00 Unics Kazan - Galatasaray (Lig TV 2)

20:00 Boluspor - Beşiktaş (A2 TV)

20:30 Nymburk - Banvit (Smart Spor 2)

21:30 Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas (Trt Spor)

22:00 B.Dortmund - Augsburg (Eurosport 2)

23:00 Malaga - Cordoba (Lig TV 4)

23:00 tletico Madrid - Guijuelo (Lig TV 3)



tişikkirlir sipirmin


[ Tags: gunun | spor | programi ]

Yorum Yaz


Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi