Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap - Üye Ol - Lost password?

Plus Lig Playoff Kuralları ve Takvimi  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oyZent
Administrator
haxlife-avatar
*****
Administrator
Yorumları: 367 Konuları: 214 Kayıt Tarihi: 08-08-2016 Rep Puanı: 1
Rank: 0 Rank Away
#1
Plus Lig Playoff Kuralları ve Takvimi
20-01-2019, Saat: 02:43

Kurallar


Takımlar ilk playoff maçına kadar transfer yapabilirler fakat playoff maçına çıktıkları andan itibaren takım konuları kapatılacaktır. Oyuncu transferi veya feshi yapamayacaklardır.
Playoff döneminin  ve yayınlarının aksamasına neden olduğu için Wildcard hakkı yoktur. Günler konusunda daha farklı bir anlaşma metodu izlenecektir.
Konferans finali ve lig finaline kadar eşleşmelerde 2 galibiyet alan takımlar üst tura çıkacaktır. Konferans finali ve lig finalinde ise 3 galibiyet alan takım üst tura yükselecektir.
Yönetimin ve üyelerin belirlediği maçlar canlı yayınlanacaktır. Takımların bu konuda herhangi bir itiraz hakkı bulunmayacaktır. 
Lig finalinde VPS grubundan Vps hosta ihtiyaç duyan takım gelmesi halinde lig finali VPS hostta oynanacaktır.
Tüm maçlar tek günde oynanacaktır. Maçlar 7 dakika rövanşlıdır.Maç takvimi ve kurallarından aşağıda bahsedilmiştir.Kurallar konferans 1.turları üzerinden anlatılacaktır. Tüm turlarda konuda anlatılanlar geçerlidir.


Örneğin Konferans 1. tur maçları 21-22 ve 23 Ocak günleri oynanmalıdır.

Rakip takım kaptanları ts  üzerinden veya forum özel mesajı üzerinden turun oynanacağı ilk güne kadar anlaşmalıdır.
Takım kaptanı rakip takım kaptanına ulaşamıyorsa son tarihe kadar herhangi bir oyuncuya yazabilir fakat öncelikle takım kaptanıyla iletişime geçmesi gerekmektedir.
Eğer bu süre zarfında rakip takım 21 Ocak gününe kadar herhangi bir geri dönüş yapmamışsa takım kaptanının önerdiği gün ve saat maç tarihi olarak kabul edilecektir. Cevap vermeyen takım herhangi bir hak iddaa edemeyecektir.
Eğer bir takım 21 Ocak diğer takım 23 Ocak gününü seçmişlerse ve aralarındaki anlaşmazlık çözülemiyorsa maç yönetimin takdiri ile 24 Ocak günü oynanacaktır. Extra gün verilmeyecektir.
Eğer bir takım 3 gün arasından 2 gün oynayabileceğini söylüyorsa rakip takım o 2 gün arasından bir günü seçmek zorundadır. 
Eğer 2 takımda anlaştıkları takdirde takvimde belirtilmeyen fakat son gün olan 24 Ocak tarihinde maçları oynayabilirler.
 Eğer takımın rakibi belli değilse takım kaptanı eşleşmelerinin bitmesini beklemek zorunda değildir. Eşleşme ihtimali olan 2 takımla da ayrı ayrı anlaşabilir.Playoff takvimi


1. Tur: 

21-22 ve 23 Ocak  aralarında anlaşma yaptıkları veya anlaşmazlığa düştükleri takdirde 24 Ocak günü oynanabilir.

Yarı final

25-26 ve 27 Ocak aralarında anlaşma yaptıkları veya anlaşmazlığa düştükleri takdirde 28 Ocak günü oynanabilir.


Lig finali

2-3-4 Şubat fakat aralarında anlaşma yaptıkları veya anlaşmazlığa düştükleri takdirde 5 Şubat günü oynanabilir.
Anlayamadığınız bir konu veya kuralı ts3 üzerinden herhangi bir admine sorabilirsiniz. Playoff başladıktan itibaren mevcut kuralları anlamadığını iddaa etme hakkına hiçbir üye sahip değildir ve her üye konuyu okudu sayılacaktır. 
Son Düzenleme: 21-01-2019, Saat: 02:00, Düzenleyen: Zent.
Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi