Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap - Üye Ol - Lost password?

Playoff Kuralları ve Playoff Takvimi  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Konu KapalıROCKY BALBOA
Administrator
haxlife-avatar
*****
Administrator
Yorumları: 1,271 Konuları: 379 Kayıt Tarihi: 06-08-2016 Rep Puanı: 9
Rank: 0 Rank
Items: (View All Items)
Online
#1
Playoff Kuralları ve Playoff Takvimi
18-01-2019, Saat: 15:24

 Kurallar


Takımlar ilk playoff maçına kadar transfer yapabilirler fakat playoff maçına çıktıkları andan itibaren takım konuları kapatılacaktır. Oyuncu transferi veya feshi yapamayacaklardır.
Her grup kendi arasında elemeli şekilde playoff oynayacaktır. Finalde 2 konferansın şampiyonu birbiriyle karşılaşacaktır.
Playoff döneminin  ve yayınlarının aksamasına neden olduğu için Wildcard hakkı yoktur. Günler konusunda daha farklı bir anlaşma metodu izlenecektir.
Konferans finali ve lig finaline kadar eşleşmelerde 2 galibiyet alan takımlar üst tura çıkacaktır. Konferans finali ve lig finalinde ise 3 galibiyet alan takım üst tura yükselecektir.
Yönetimin ve üyelerin belirlediği maçlar canlı yayınlanacaktır. Takımların bu konuda herhangi bir itiraz hakkı bulunmayacaktır. 
Lig finalinde VPS grubundan Vps hosta ihtiyaç duyan takım gelmesi halinde lig finali VPS hostta oynanacaktır.
2 grubun kalitesi aynı düzeyde olmadığı ve finale kadar da birbiriyle eşleşemedikleri için bu sezon üzerinden hiçbir takım CL'ye gönderilmeyecektir. Diğer sezon daha adil ve düzgün bir lig  sistemi  oluşturulacaktır. 
Tüm maçlar tek günde oynanacaktır. Maçlar 7 dakika rövanşlıdır.Maç takvimi ve kurallarından aşağıda bahsedilmiştir.Kurallar konferans 1.turları üzerinden anlatılacaktır. Tüm turlarda konuda anlatılanlar geçerlidir.


Örneğin Konferans 1. tur maçları 21-22 ve 23 Ocak günleri oynanmalıdır.

Rakip takım kaptanları ts  üzerinden veya forum özel mesajı üzerinden turun oynanacağı ilk güne kadar anlaşmalıdır.
Takım kaptanı rakip takım kaptanına ulaşamıyorsa son tarihe kadar herhangi bir oyuncuya yazabilir fakat öncelikle takım kaptanıyla iletişime geçmesi gerekmektedir.
Eğer bu süre zarfında rakip takım 21 Ocak gününe kadar herhangi bir geri dönüş yapmamışsa takım kaptanının önerdiği gün ve saat maç tarihi olarak kabul edilecektir. Cevap vermeyen takım herhangi bir hak iddaa edemeyecektir.
Eğer bir takım 21 Ocak diğer takım 23 Ocak gününü seçmişlerse ve aralarındaki anlaşmazlık çözülemiyorsa maç yönetimin takdiri ile 24 Ocak günü oynanacaktır. Extra gün verilmeyecektir.
Eğer bir takım 3 gün arasından 2 gün oynayabileceğini söylüyorsa rakip takım o 2 gün arasından bir günü seçmek zorundadır. 
Eğer 2 takımda anlaştıkları takdirde takvimde belirtilmeyen fakat son gün olan 24 Ocak tarihinde maçları oynayabilirler.
 Eğer takımın rakibi belli değilse takım kaptanı eşleşmelerinin bitmesini beklemek zorunda değildir. Eşleşme ihtimali olan 2 takımla da ayrı ayrı anlaşabilir.Playoff takvimi


Konferans 1. Tur: 

21-22 ve 23 Ocak  aralarında anlaşma yaptıkları veya anlaşmazlığa düştükleri takdirde 24 Ocak günü oynanabilir.

Konferans Yarı finali

25-26-27 ve 28 Ocak aralarında anlaşma yaptıkları veya anlaşmazlığa düştükleri takdirde 29 Ocak günü oynanabilir.

Konferans finali

30-31 Ocak 1,2 ve 3 Şubat aralarında anlaşma yaptıkları veya anlaşmazlığa düştükleri takdirde 4 Şubat günü oynanabilir.

Lig finali

5,6,7, 8 ve 9 Şubat fakat aralarında anlaşma yaptıkları veya anlaşmazlığa düştükleri takdirde 10 Şubat günü oynanabilir.
Anlayamadığınız bir konu veya kuralı ts3 üzerinden herhangi bir admine sorabilirsiniz. Playoff başladıktan itibaren mevcut kuralları anlamadığını iddaa etme hakkına hiçbir üye sahip değildir ve her üye konuyu okudu sayılacaktır. Konu üzerinde 20 Ocak tarihine kadar düzenleme yapılabilir ve eksikler giderilebilir.
Son Düzenleme: 04-02-2019, Saat: 13:46, Düzenleyen: ZYRAA.Konu Kapalı

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi